Hezké plynutí září, přeji :) Míla
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Obrazy tisky
  3. Obraz Žena matka

Obraz Žena matka

Žena v sobě nese vzácný dar – dar tvoření. A tak jako umí vytvořit nový život, umí tvořit i krásné vztahy. Když je žena - matka - klidná, svítí jako s... celý popis
Dostupnost
Do 14 dnů od přijetí platby
Velikost
Nejsme plátci DPH
3 600 Kč
ks
Číslo produktu:026
Popis produktu

Žena v sobě nese vzácný dar – dar tvoření. A tak jako umí vytvořit nový život, umí tvořit i krásné vztahy. Když je žena - matka - klidná, svítí jako slunce a všechny rodinné planetky rotují spokojeně kolem ní. A ona ve svém harmonickém klidu září, a tak tvoří lásku pro všechny nejbližší. Oni se tou láskou krmí a v mateřské přítomnosti se cítí blaženě.

Originál obrazu je vytvořen kombinovanou technikou, při níž ráda využívám otisk starých malířských válečků do předem vytvořené podmalby. Do takto připraveného barevného světa maluji a kreslím, zaznamenávám prožité.

Motiv obrazu je vytištěn na plátně, vypnutém na blind rámu. Tento dřevěný rám je ze zadní strany opatřen vypínacími klínky, jež umožňují případné dovypnutí, pokud se plátno časem povolí. Potištěným plátnem jsou potaženy i boční hrany obrazu, což podporuje věrohodné působení celku. Z motivu obrazu je možné vytisknout pouze jeho výřez.

Tisk na papír je realizován digitální technologií Xerox Iridesse na kvalitní papír (cca 200 g) od italské papírny Fedrigoni. Motiv obrazu tištěný na papíře kolem sebe zachovává bílou paspartu s uvedeným názvem a autorským podpisem.

Zboží zařazeno v kategoriích

Potřebujete poradit?

Jsem na sociálních sítích
Kde mě najdete

F. Vognera 456
570 01 Litomyšl

Po předchozí telefonní domluvě.

Kontakty
Míla Gloserová
Copyright © 2022 Míla Gloserová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz