Hezké plynutí září, přeji :) Míla
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Obrazy tisky
  3. Obraz Slunovrat

Obraz Slunovrat

Léto. Ostrov Bornohlm u Dánska. Den slunovratu. Cesta borovým lesem k písečné pláži. Drobná vyvýšenina vlevo od pěšiny, po které kráčím. Místo mne lák... celý popis
Dostupnost
Do 14 dnů od přijetí platby
Velikost
Nejsme plátci DPH
3 800 Kč
ks
Číslo produktu:018
Popis produktu

Léto. Ostrov Bornohlm u Dánska. Den slunovratu. Cesta borovým lesem k písečné pláži. Drobná vyvýšenina vlevo od pěšiny, po které kráčím. Místo mne láká. Zamířím k němu. Jakoby tu v kruhu seděly prapodivné bytosti, které se dnes den na tomto ostrově sešly. S díky přijímám pozvání a na chvíli ulehám dovnitř kruhu... Děkuji a odcházím. Další dny mnohokrát kolem místa ještě procházím. Již mne nevolá. Slunce se navrací. Koloběh života pokračuje. Noc, den, noc, den...

Originál obrazu je vytvořen kombinovanou technikou, při níž ráda využívám otisk starých malířských válečků do předem vytvořené podmalby. Do takto připraveného barevného „světa“ vlepuji nebo vkresluji bytosti a bytůstky.

Motiv obrazu je vytištěn na plátně, vypnutém na blind rámu. Tento dřevěný rám je ze zadní strany opatřen vypínacími klínky, jež umožňují případné dovypnutí, pokud se plátno časem povolí. Potištěným plátnem jsou potaženy i boční hrany obrazu což podporuje věrohodné působení celku. Z motivu obrazu je možné vytisknout pouze jeho nebo výřez.

Tisk na papír je realizován digitální technologií Xerox Iridesse na kvalitní papír (cca 200 g) od italské papírny Fedrigoni. Motiv obrazu tištěný na papíře, kolem sebe zachovává bílou paspartu s uvedeným názvem a autorským podpisem.

Zboží zařazeno v kategoriích

Potřebujete poradit?

Jsem na sociálních sítích
Kde mě najdete

F. Vognera 456
570 01 Litomyšl

Po předchozí telefonní domluvě.

Kontakty
Míla Gloserová
Copyright © 2022 Míla Gloserová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz